Раніше ми вже були в новому ресторані Шахерезада, на вул. Пушкіна, 31/25. Там колись було популярне місце відпочинку полтавців та дуже смачні десерти. Минулого разу, нас трохи засмутив плов, але ми дізналися, що в ресторані відбулося оновлення меню та зміна рецептур багатьох страв, і вирішили перевірити ці слова.

новий ресторан Шахерезада Полтава 2016

Скуштували дуже ситний хумус з лимоном та спеціями, який готують за оригінальним східним рецептом – 45 грн, салат “Никосия” (філе курочки, шампіньйонами, каперсами, кукурудзою та мікс-салатів) — 65 грн.
Салат смачний, велика порція, можна спокійно ділити на двох.

хумус салат Никосия Шахерехада Полтава

І звичайно ж, замовили плов по-узбецьки, який минулого разу нас не вразив.
Цього разу плов був чудовий: багато м’яса, збалансований за спеціями, смачний рис, хороша порція — 65 грн. Як ми дізналися, рецепт плова та техніку приготування передав кухар з Узбекистану.

смачний плов у ресторани Шахерезада Полтава 2016

Також замовили зелений чай — 24 грн / 500 мл і пахлаву з смачним медом — 40 грн

пахлава в ресторані Шахерезада

Зізнаємося, одужали лише один шматочок пахлави і половину хумуса. На наше прохання все акуратно запакували з собою.
Обслуговуваня хороше, ввічливі офіціанти, веселий бармен-баріста 🙂
бармен баріста Полтава Шахерезада

Доречі, в Шахерезаді готують каву по-східному, яку подають в оригінальному посуді. Ми скуштуємо наступного разу.
східний посуд кава Шахерезада
Особливої уваги заслуговує інтер’єр, на перший погляд він здається строкатим та дещо перенасиченим, але надзвичайно атмосферним, східним, казковим. Є окремі кабінки, в яких можна поспілкуватся наодинці.
Ми поцікавилися незвичайним оформленням: тканини привезені зі Стамбулу, на стінах картини розписані вручну, світильники просто казкові, теж виготовили на замовлення в Туреччині. Ремонт робили кілька років!
казкова атмосфера Полтава

ресторан Шахерезада Полтава

ресторан Шахерезада Полтава
В ресторані Шахерезада є велике кальянне меню, планують щоденний показ фільмів, а до Дня Святого Валентина готують приємні сюрпризи.
Ціни на страви, дещо вищі середніх, але, за словами господарів, вони не хочуть економити на якості продуктів або робити маленькі порції. Загальні враження від сьогоднішнього візиту лише позитивні.
Рекомендуємо 🙂

Як знайти: вул. Пушкіна, 31/25
тел. 066 4367998 та 063 4718339