Афіша полтавської філармонії травень 2015
13 травня о 18-00 запрошуємо всіх шанувальників класичної музики до Галереї мистецтв ( вул. Фрунзе,6) на “ВЕЧІР БАРОКО”. До вашої уваги музичні твори епохи бароко у виконанні лауреатів міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Наталії Скрябіної (мандоліна), Світлани Тищик.(мандоліна), лауреата міжнародних та Всеукраїнських конкурсів,солістки оперної студії, викладача НМАУ ім П.Чайковського Валентини Андрєєвої (сопрано) і студентів НМАУ ім. Чайковського О.Курило та Н. Постельги у супроводі камерного оркестру ім. Д.Ахшарумова (худ керівник О.Абрамов). У програмі вокальні та інструментальні твори Й.Баха, Г.Генделя, А. Вівальді та ін. Квитки продаються в касі філармонії за адресою: вул. Гоголя 10.

19 травня о 18-00  в камерній залі (вул. Гоголя ,10) Полтавська обласна філармонія разом з Полтавським осередком Національної Спілки композиторів України проводить благодійний концерт «Музичні сповіді тобі, Україно». У програмі пісні та романси композиторів Полтавщини  для вас виконуватимуть провідні колективи та солісти Полтавської обласної філармонії. Зібрані кошти будуть направлені на підтримку захисників України. Шануємо свої національні цінності, чекаємо всіх небайдужих до української пісні та долі українського народу.

21 травня о 18-00 в камерній залі Полтавської обласної філармонії(вул. Гоголя 10)  концертна програма «Танцювальне мереживо рідного краю». До вашої уваги танцювальні номери у виконанні балетної групи пісенно-танцювального ансамблю «ПОЛТАВА» музичні номери солістів філармонії І.Години, М.Гармаша, заслуженого артиста України Валерія Соколика та артистки розмовного жанру Наталії Іванченко.

25 травня о 18-00 на сцені музично-драматичного театру ім. М. Гоголя артисти Полтавської обласної філармонії представляють музичну програму «ПЛАНЕТА КОХАННЯ». До вашої уваги СВІТОВІ ХІТИ з репертуару Селін Діон, Уітні Хьюстон, Гарі Мура, Шарля Азнавура, а також номери з рок-опери «Юнона і Авось» та мюзиклів у виконанні лауреатів міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Ігоря Години та Лідії Кретової. В програмі беруть участь соліст Полтавської обласної філармонії Олег Павленко (гітара) та шоу-балет «ФЛЕШ» (худ.керівник С.Кутєпова).

28 травня о 18-00 в камерній залі Полтавської обласної філармонії (вул. Гоголя 10) концерт «СПІВАЙМО РАЗОМ» за участю заслуженого артиста України Валерія Соколика та гурту «СЛОВЯНИ» (худ.керівник О.Павленко). В програмі авторські пісні та  популярні українські пісні в сучасних обробках.

Ціна квитків 50 грн. Кількість квитків обмежена. Приймаються колективні замовлення. Замовлення квитків та довідка за тел. 2-95-07, 7-21-65, МТС (095)051 63 80, Київстар (096)010 96 39. Чекаємо Вас на наших концертах.
концерт полтавська філармонія

афіша філармонії Полтава травень 2015