Які вистави будуть у полтавському театрі Гоголя у 2021 році? Афіша театру імені Гоголя, Полтава на січень 2021 року.

26 січня о 19:00 Вистава “Виконувач бажань”

Богдан і Марина жили звичним подружнім життям — робота, дІм, сварки, примирення… Але одного разу у Їхні двері постукав…. представник фірми «Фігреалізейшн», яка пропонує чуда техніки. Але замість техніки подружжя отримує інший бонус — здійснення бажання. Та інколи люди просто не уявляють наслідки своїх бажань! Подумавши, як же важко кожному в їхній подружній парі, Богдан і Марина, з опалу, забажали один другому побути в шкурі свого партнера по життю. Ох, як же важко їм буде пожинати плоди невчасно вимовлених у голос потаємних прагнень, адже поруч з ними опинився не хто інший як виконувач бажань! Що з цього вийшло — дивіться у новій комедії гоголівців «Виконувач бажань»

27 січня о 19:00 вистава “Нью-Йорк, Нью-Йорк!”

вистава "Нью-Йорк, Нью-Йорк!" Полтава театр імені Миколи Гоголя

За мотивами п’єси Р.Хоудона «Великий Мак» Гостросюжетна музична комедія на 2 дії про кохання, гангстерів та кумедні ситуації, в які вони потрапляють.

28 січня о 19:00 Вистава “Кайдашева сім’я”

Вистава "Кайдашева сім'я" полтавський театр імені Гоголя

Що може бути краще за веселу комедію з танцями та піснями? Мабуть, тільки українська класична комедія з танцями і піснями, та ще й з народними героями, які такі близькі кожному! І скільки б ми не говорили, не сміялися з персонажів, які вже стали справжніми народними типажами, вони все одно продовжують «жити» у нашому сучасному суспільстві. Здавалося б, одвічна тема батьків і дітей, свекрух і невісток, які не можуть помиритися в одній хаті, та з новими смачними сценічними «спеціями» — зовсім інша історія виходить. А на «спеції» гоголівці не поскупилися! Буде весело, адже сварки переходитимуть у народні гуляння. І буде свято, якому в «Кайдашевій сім’ї» не буде кінця-краю!

29 січня о 19:00 Вистава “За двома зайцями”

Вистава "За двома зайцями" театр Гоголя Полтава

У Полтавському театрі це вже не перше звернення до п’єси «За двома зайцями» – перше трактування безсмертного твору 1937 року, в 1956 році він був втілений режисером Віталієм Смоляк, а в 1986 році Романом Валько. Блискуче виконували роль Голохвостого заслужені артисти Андрій Андрейченко і Валерій Івакін, а в роль Проні – Галина Некліч і Катерина Філатова, імена яких вписані в історію Полтавського театру.

30 січня о 18:00 Вистава “Політ над гніздом зозулі”

У звичайний дурдом, де лікуються звичайні психи і ведуть їх звичайні лікарі, потрапляє звичайний псих. Та чи все так звичайно? Чому по своїй волі ці психи опинилися тут? Як змінить їхній звичний плин життя поява новачка? Відповіді на ці та інші питання у виставі «Політ над гніздом зозулі» гоголівців, де у центрі сюжету – протистояння однієї людини цілій системі, суспільству зі своїми законами і уявленням про життя. Чи зламає ця система людину та чи вдасться одній людині підбурити суспільство на рішучі дії – покаже час.

31 січня о 12:00 Мюзикл “Пригоди Маші та Віті”

У масових сценах — артисти балету та артисти театру. Що найбільше полюбляють діти? Звичайно казки! Саме у таку чарівну, сповнену пригод казку покличуть всіх, хто вірить в чудеса, герої мюзиклу «Новорічні пригоди Маші і Віті».Мрійниця Маша переконає Діда Мороза «впустити» її разом із другом Вітею, який не вірить у всілякі вигадки і чудеса, до чарівного світу.Друзям доведеться визволяти з полону Кощія Снігуроньку, щоб врятувати свято для дітей. Їм на заваді стануть Баба Яга, Лішак, Кощій та Кіт Матвій, яких Вітя зможе перемогти силою розуму. А завдяки Машиній доброті герої знайдуть друзів, які допоможуть вижити у лісі, повному несподіванок, та врятувати Снігуроньку. 

31 січня о 18:00 Вистава “Лісова пісня”

Вистава "Лісова пісня" афіша Полтава

Перлина української класики, знайома з дитинства історія про всеперемагаючу силу любові сільського хлопця і лісової царівни, про вічне протиріччя між поезією високого покликання людини і прозою повсякденного життя. Зустріч з Лукашем,  перший поцілунок заронив у серце лісової русалки палючу іскру людського почуття: біль страждання, радісну муку, безоглядну і безкорисну самопожертву. Фольклорні образи і народні мотиви геніальної української письменниці наче заворожують, повертаючи до глибинних джерел духовної спадщини.Осучаснена, видовищна, динамічна вистава, що насичена дивовижною енергетикою музики та хореографії (змішання національних та  сучасних танцювальних стилів), в оригінальному сценічному оформленні, захоплює глядача з першої і до останньої хвилини дійства.