Цієї зими полтавська філія Суспільного демонструватиме фільми  британського та австралійського артхаусного кіно.

14 грудня, о 18:00 відбувся показ першого з шести фільмів — “Пікнік біля Висячої скелі”. Це австралійська містична драма 1975 року, знята режисером Пітером Віром за мотивами роману Джоан Ліндсі. 

21 грудня, перегляд документального фільму Пітера Джексона “Вони не постаріють”. У стрічці використані архівні кадри Першої світової війни з Імперського військового музею Британії та звукозапис з архівів ВВС. Більша частина кадрів була забарвлена та трансформована сучасними технологіями виробництва з додаванням звукових ефектів, аби глядачі змогли відчути себе ближче до реального досвіду солдатів. 

28 грудня о 17:00 психологічний трилер “Вбивство священного оленя”. Це фільм 2017 року з Ніколь Кідман та Коліном Фарреллом у головних ролях. В основі стрічки антична трагедія Евріпіда “Іфігенія в Авліді”. 

18 січня відбудеться показ іншого трилера — “Тебе ніколи тут не було”, знятого режисеркою Лінн Ремсі за романом Джонатана Еймса. Стрічка 2017 року випуску розповідає про колишнього агента ФБР, який визволяє дівчат із тенет секс-торгівлі.

25 січня – “Земля: Один вражаючий день” — нова робота студії BBC Earth Films. Це дивовижна подорож протягом одного дня, яка розкриває силу природи. Високі гори, віддалені острови, екзотичні джунглі, неймовірні тварини. Творці фільму нагадують: щодня в світі відбувається більше чудес, ніж ви можете собі уявити.

1 лютого показ колекції короткометражних фільмів нового бритнського кіно, номінованих на премію BAFTA у 2018 році. “BAFTA: Британія. Коротко 2018 BAFTA SHORTS” — це добірка для всіх поціновувачів короткого метра, представлена у розмаїтті жанрів і тем.

Кінопокази відбуватимуться щоп’ятниці о 18:00. Вхід вільний, але через обмежену кількість глядацьких місць організатори просять попередньо зареєструватися. Полтавська філія Суспільного мовлення – Телерадіоканал “Лтава” Раїси Кириченко, 1,
Запис з 9 до 17:00 за номерами 0990626607, 0682477179.