21-24 червня у Києві, на НСК Олімпійський пройде мегафестиваль BeLive
BeLive – це якби тусовки твоїх друзів, і друзів твоїх друзів, і друзів їхніх друзів взяли і затусили між собою в одному місці. Великий фестивілль, що складається із багатьох невеличких фестивалів.

Тут є хедлайнери, але вони – не головне. Головне те, що багато творчих спільнот можуть разом влитися в одну велику BeLive пульсацію.

Тут нон-стоп несеться музика, стенд-апи, х-спорт, вулична їжа, кіно, мистецтво, блогерство, арт і фешн… додай свій варіант. Jamiroquai, Everything Everything, HURTS, Ляпис 98, MOZGI, Время и Стекло та ще багато iнших чудових артистів.

Буде два види квитків: фестивільні і тусовочні. Хочеш стрибати на рампі, ходити на стендап-шоу, їсти смаколики, дивитися кіно, робити інсталяції, слухати лекції, просто чілити – бери тусовочний. Якщо, окрім іншого, кортить потрапити на концерти – бери фестивільний і живи на BeLive. Квитки чекають на тебе тут www.belive.world

Доречі, 24.06 Belive спільно з @tabletochki_official запрошують на день молоді. Купуй квиток на 24.06 за 100 грн або благодійний абонемент на всі дні. Зібрані кошти підуть до фонду Таблеточки на допомогу онкохворим діткам.

belive 2018 24 червня день молоді в Києві

Хедлайнерами Дня Молоді 24-го червня на BeLive 2018 стануть Время и Стекло

Время и Стекло на фестивалі BeLive 2018

Не віриться, що таке можливо у Києві? Переконайся сам з 21 по 24 червня у самому центрі. Ми вже готові перезавантажити для вас територію НСК Олімпійський.
BeLive. Збирає друзів. Рекомендуємо!

belive-2018-new

Квитки та детальна інформація тут www.belive.world