У Полтаві вперше пройде національний конкурс «Велопрацедавець року» 

Коли: 17 липня – осінь 2019 року

Де: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. 

Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Він заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Мета конкурсу — розвиток велосипедної інфраструктури в місті та промоція їзди велосипедом, зокрема на роботу. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста. 

Перемогу в конкурсі та Кубок Велопрацедавця 2019 отримає компанія чи установа, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу. У кожному місті переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» визначають окремо. 

Організатором національного конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальними координаторами конкурсу у Полтаві є ГО «Сіті Лаб».

Медіапартнерами конкурсу у Полтаві є ресурс «ЗМІСТ», видання «Трибуна», UA:Полтава, «Куда Полтава».

У Києві конкурс проходить цього року в десятий раз, на національному рівні – вперше. Велопрацедавцями року попередніх років у Києві були ІТ-компанія Intellias (2018), юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016),  ІТ-компанія ZEO-Alliance (2015), ІТ-компанія Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 media (2013),  ІТ-компанії Ciklum (2012), MelexisUkraine (2011), GlobalLogic (2010).

Заявки на конкурс приймаються з 17 липня 2019 року до 20 вересня.

Детальні умови участі та контакти є на сайті конкурсу «Велопрацедавець року»: http://bikeoffice.avk.org.ua/  або на сайті citylab.org.ua

Подія на фб: https://www.facebook.com/events/399136400707731/  

Контакти для ЗМІ: Садовнікова Ірина, (066) 81 666 21, [email protected]