20.09 з 7:30 до 9:30 Осінній день “Велосипедом на роботу” (або Ранкова велокава). Біля Місцевої кав’ярні на Соборності. Це акція, метою якої є мотивування користуватися велосипедом для ділових поїздок по місту. Акція є сьомою за рахунком, яка відбувається у Полтаві.

Як відомо, велосипед — це не лише засіб для рекреації, а й альтернативний вид міського транспорту, який необхідно розвивати. Це екологічний, доступний та більш ефективний спосіб мобільності, адже велосипед не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м’язи, покращує настрій і відкриває місто з іншого боку. Тобто, підтримуючи велосипедистів, ви також робите наше місто кращим — чистішим, безпечнішим, здоровішим, приємнішим для роботи і відпочинку 

Велосипедом на роботу у Полтаві 2018

Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 біля Місцева Кав’ярня (колишня назва — “Львівська кав’ярня”) велосипедистів чекають приємні знижки на запашну каву та смаколики до кави. А впродовж дня знижки та бонуси чекають велосипедистів у закладах-партнерах акції.

запрошуємо представників бізнесу підтримати акцію, стати нашими партнерами та запропонувати свій бонус, частування чи знижки для велосипедистів, які в цей день завітають до вашого закладу.

Партнери акції (оновлюється):

– Місцева Кав’ярня (Соборності, 32) надає знижку на каву 10%, а також безкоштовне частування для велосипедистів

– Кейтеринг-служба Дом.Кафе (працюють на замовлення) надає 50% знижку на свою продукцію

– пекарня Крилата Корова (перехід “Злато місто” і Огнівська 2а) – 20% знижки на випічку

– галушкова мануфактура Комора (Пилипа Орлика, 29) надає знижку 50% на сет Євразія та безкоштовний квас (для отримання знижки потрібно показати селфі з велосипедом, зроблене у день акції)

– кав’ярня Кавун (Стрітенська, 34) (бонус для велосипедистів буде повідомлено пізніше)

– Кав’ярня Фісташка (Європейська, 27, зуп. 1100-річчя Полтави) надає знижку 10% на каву та кавові напої

– Shade Burger (Соборності, 25) (бонус для велосипедистів буде повідомлено пізніше)

– Кофейня – MY KAVA (Пушкіна, 24/12) – безкоштовна кава для всіх велосипедистів, які приїдуть до кав’ярні цього дня

– піцерія Pizza Boss (Соборності 46В) – 15% знижки на піццу

.
Заохочуємо приїжджати на акцію корпоративною колоною. Таким чином, компанія / бізнес продемонструє свій вклад у розвиток велотранспорту та прихильність до велокультури, приверне увагу до вашої компанії з боку ЗМІ та потенційних клієнтів.

Пропонуйте також свої точки збору по місту, організовуйтесь з друзями та колегами!

Фото та відеорепортажі вітаються! Запросіть своїх колег, які також їздять на роботу велосипедом, зробити спільне фото біля вашого місця роботи та викладайте фото з тегом #bike2workUA

Організатори: CITY lab«ВелоПолтава»

Ми віримо, що велосипед — це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни.