У Всеукраїнському кінопрокаті стартує фільм “Гіркі жнива” – перша англомовна повнометражна ігрова стрічка за участю голлівудських акторів, присвячена темі Голодомору.

В Україні часів Голодомору та сталінського терору розгортається епічна любовна історія молодих людей Юрія (Макс Айронс) і Наталки (Саманта Баркс).  Видовищна масштабна картина про кохання, честь і нескорений дух нації, знята міжнародною командою кінематографістів з британськими, голлівудськими і українськими акторами у головних ролях.
Ця любовна історія, знята в Україні, висвітлює один із найбільш руйнівних періодів в історії сучасної Європи.

Ролі українців, яким випало жити у часи голоду та колективізації, зіграли Макс Айронс, Саманта Баркс, відома за появою в останній екранізації “Знедолених”, Баррі Пеппер, що грав у “Врятувати рядового Раяна” та “Зеленій милі”, Теренс Стемп (“Зоряні війни. Епізод 1”). У ролі червоного командира – Тамер Гассан, відомий за серіалом “Гра престолів”.

До зіркового складу виконавців долучилися також українські актори Олександр Печериця та Остап Ступка.

Режисером фільму став Джордж Менделюк, а сценарій створив Річард Бачинський-Гувер на основі свого оригінального твору. Продюсером фільму виступив Ян Ігнатович.

Як каже сам режисер, фільм про сталінський терор в Україні набув особливого значення на фоні «кримських» подій та конфлікту на сході України, що, на його думку, є продовженням тієї ж старої історії.

Але, як каже Джордж у інтерв’ю ВВС Україна, “Гіркі жнива”, у першу чергу – це історія про кохання, яке завжди одержує перемогу над злом.

Оригінальна назва фільму: BITTER HARVEST
Старт в Україні: 23.02.2017р.
Жанр: епічна історія, знята за реальними подіями
Режисер: Джордж Менделюк
Сценарій: Річард Бачинський-Гувер, Джордж Менделюк
У ролях: Теренс Стемп, Макс Айронс, Саманта Баркс, Баррі Пеппер
Дивитись і не забувати. Wizoria Колос