22-25.09 у Полтаві пройде фестиваль про сучасне місто та його суспільство “Майстерня Міста Полтава”. вул. Соборності, 11, біля музучилища, там буде яскраво, не заблукаєте 😉
Запрошуємо всіх взяти участь у дискусіях, семінарах, публічних обговореннях на тему урбаністики, розвитку міста, як просторового, так і естетичного, з елементами інклюзивності та гендерними аспектами; покращення громадського транспорту, житлових просторів та зелених зон.
 
У програмі також велике розмаїття заходів для дітей: конкурс малюнків, створення картонного містечка, майстер-класи з виготовлення віночків та сценічних декорацій та костюмів, ігри, конкурси, квести, тощо.
Майстерня Міста Полтава афіша
У рамках фестивалю “Майстерня Міста” 22 вересня о 18:30 за адресою вул. Соборності, 11 (ділянка біля Музучилища) відбудеться публічне обговорення на тему «Майбутнє Кадетського корпусу».
 
Учасники зустрічі спробують поглянути на будівлю Кадетського не лише як на проблему, але як на можливість, а також поговорять про те, чому реновація Кадетського корпусу — це не суто архітектурна задача, а простий ремонт не може бути ефективним вирішенням проблеми.
 
Захід триватиме півтори години і передбачатиме неформальне аполітичне обговорення проблеми будівлі Кадетського корпусу. Планується коротка презентація про найближче минуле, опис сьогоднішньої ситуації, потенціал будівлі, а також обговорення можливостей і шляхів для її відновлення за участі представників міської влади.
 
Запрошуємо усіх, кому небайдужа доля Кадетського корпусу!
Кадетський корпус Полтава
#Полтава