Дні європейської спадщини у Полтаві. Екскурсії і не тільки.

Дні європейської спадщини у Полтаві. Екскурсії

14 вересня об 11:00 інтерактивна театралізована квест-екскурсія “Портрет невідомого всіма знаного”
Початок екскурсії біля пам’ятника І.П. Котляревського
(перехрестя вул. Котляревського та вул. Небесної Сотні)
Реєстрація обов’язкова за тел: 0665408904 або за посиланням
https://forms.gle/2UxXpeVenGPBMuDV7
Вхід вільний.

Цьогорічні Дні європейської спадщини у місті Полтава сконцентрують вашу увагу навколо маловідомих сторінок життя і творчого шляху генія української землі І.П. Котляревського. Адже у вересні ми святкуємо 250 років від дня народження поета, 200 років створення п’єс «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник» та 50-річчя відкриття меморіальної садиби письменника.
У рамках проекту кожен учасник відкриє для себе нові факти життєвого та творчого шляху І.П. Котляревського та подивиться іншими очима на давно відомий образ батька української літератури. Окрім того, учасникам вперше продемонструють відомі в місті історичні та архітектурні пам’ятки із презентацією їх історичної ретроспективи.

Ініціюючи інтерактивну квест-гру з елементами театралізації «Портрет невідомого всіма знаного» ми привертаємо увагу громадськості до культурної спадщини міста, розповідаючи про їх історичну та архітектурну цінність. І найважливіше – ми популяризуємо унікальний комплекс літературно-історичних меседжів, котрі залишив нам Іван Петрович Котляревський, які дають можливість контактувати з живим словом поета: через архітектурну споруду, малюнок, скульптуру, пам’ятник, рукопис.
Найактивніші учасники заходу отримають подарунки від організаторів Днів Європейської спадщини в Україні та інформаційно-іміджевий набір «Полтава туристична» .
Довідки за тел.:0665408904 або (0532)56-97-50.

15 вересня об 11:00 інтерактивна бесіда на комунікативному майданчику літературно-меморіального музею Івана Котляревського: «Ой, я дівчина Наталка: полтавки Котляревського та полтавки сучасності». Вхід вільний. Довідки за тел.: 0665408904 або (0532)56-97-50

Наталка Полтавка Котляревського

21 вересня о 10:00 нова тематична екскурсія: «Шляхом Далекарлійського полку».
Пропонуємо Вам зануритися у атмосферу 300-річної давнини, коли 27 червня 1709 під Полтавою вирішувалася доля України і всієї Європи.

Тематична екскурсія "Шляхом Далекарлійського полку"

Якщо Ви бажаєте відчути себе учасником Полтавської битви, пройти шляхом Далекарлійського полку шведської армії (один із найсильніших піхотних полків шведського війська, активний учасник облоги Полтавської фортеці і штурмів редутів), то приєднуйтеся до нас 21 вересня 2019 року о 10:00 на презентації нового туристичного маршруту в рамках музейного проекту «Поле Полтавської битви: з картою в руці».

На Вас чекають:
• Пішохідна екскурсія з елементами квесту;
• Топографічне орієнтування на місцевості;
• Перевтілення у шведського вояка XVIII ст. (участь у військовому перегрупуванні, з використанням історичних костюмів та озброєння);
• Артилерійське шоу;
• Відвідування музею історії Полтавської битви, шведська фіка та дружнє спілкування.
Чекаємо на сміливих, фізично витривалих, кмітливих (від 16 років) любителів військової історії.
З собою мати гарний настрій, зручний одяг та взуття!
Участь в екскурсії за попереднім замовленням та обов’язковою реєстрацією! Деталі за тел.. 066 573 31 82.
Кількість місць обмежена (група до 20 осіб)
Збір учасників – 21 вересня о 10:00 на зупинці «Інститут зв’язку».

21 вересня о 11:00 сюжетно-тематична екскурсія з елементами театралізації «Полтава в житті Панаса Мирного».
Початок екскурсії від Полтавської міської ради
(вул. Соборності, 36)
Реєстрація обов’язкова за тел: 0687949398 або за посиланням
https://forms.gle/ddkZKsC1gweoiU4n9
Вхід вільний.

Екскурсія Полтава в житті Панаса Мирного

Вперше науковці музею проведуть тематичну екскурсію з елементами театралізації за межами Музею Панаса Мирного. Учасники заходу матимуть змогу не тільки поринути в епоху поч. ХХ ст., а й відвідати місця, пов’язані з життям письменника та чиновника Панаса Рудченка: місця служби, серед яких колишній будинок Губернських присутніх місць (Казенна палата), де знаходився робочий кабінет дійсного статського радника Панаса Яковича, культурні пам’ятки, місце навчання синів тощо.
Найактивніші учасники заходу отримають подарунки від організаторів Днів Європейської спадщини в Україні та інформаційно-іміджевий набір «Полтава туристична» .
Довідки за тел.: 0687949398 або (0532) 59-68-53

22 вересня полтавці та гості міста вперше матимуть унікальну можливість побачити раритетні експонати на мистецькій виставці «Відгомін старої Європи у приватних зібраннях полтавських родин (із фондової колекції Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка)».

виставка «Відгомін старої Європи у приватних зібраннях полтавських родин

Серед родзинок виставки: курортна книжечка В.Г. Короленка з Royax (Франція,1914 р.), афіші виступів у гастрольних турах знаменитих італійських та українських співаків, серед яких – Соломія Крушельницька, листівки із портретами відомих європейських культурних діячів, видами європейських міст, адресовані полтавським жителям, та видання творів В.Г. Короленка, які виходили в Європі у ХІХ ст.
Вхід вільний.
Довідки за тел.: (0532) 60-86-94