15 травня у полтавському «MuZa бара» відбудеться виступ гурту ФІОЛЕТ, де музиканти презентують нову пісню!

Український гурт ФІОЛЕТ можна сміливо назвати одними із останніх романтиків гітарної музики. Нетривіальні тексти, неймовірна енергетика та абсолютна самовіддача на концертах: такі вони, пісні любові на полі бою!

концерт Фіолет Полтава

Гурт вражає своєю продуктивністю! За п’ять років творчої діяльності хлопці встигли випустити три повноцінні альбоми, декілька EP та синглів. Окрім цього, лідер гурту Сергій Мартинюк займається однойменним сольним акустичним проектом «Колос».

Їх останній альбом «Вігвам», який по аранжуванню та вокалу більше тяжіє до поп-року – пробуджує до внутрішніх переосмислень, так званих «революцій у голові». Сам Колос називає його першою платівкою, у якій їм «вдалося відшукати власний звук». Загалом, хлопці грають прямолінійний гітарний рок, а у своїх піснях роблять акцент на текстові та емоційні посили.

Наразі бенд записує нові експресивні пісні, а вже на травневому виступі презентує новий сингл! Харизма соліста, якісна музика, сильні чуттєві тексти та безмежне прагнення донести до слухачів свої думки – ось що виокремлює ФІОЛЕТ поміж інших!

Приходь наживо почути прекрасну українську музику та відчути справжній концертний драйв!

Де: MuZa-bar Club & Restaurant, Жовтнева, 19.
Коли: 15 травня о 20:00
Скільки: 
перші 100 квитків – 70 грн
Детальніше: https://vk.com/fioletpoltava