1-7 квітня 2017 року театральний фестиваль “В гостях у Гоголя” у Полтаві, театр Гоголя
Театральний фестиваль "В гостях у Гоголя" Полтава 2017

1 квітня о 18:00 Київський національний академічний театр оперети «Bravo el Opereta» гала-концерт на 2 дії
Тривалість 2 год. 15 хв. Режисер-постановник — народний артист України Богдан Струтинський Хореограф — заслужений артист України Вадим Прокопенко Диригент–постановник — заслужений діяч мистецтв України Ігор Ярошенко

В яскравій шоу-програмі – вся палітра стилів та жанрів, у яких працює сучасний музичний театр європейського зразка. На глядачів чекають їх улюблені номери та нові несподівані прем’єри. Дивовижний світ інтригуючої гри, чаруючого співу та запального танцю полонить серця, а святкова атмосфера подарує гарний настрій! У програмі концерту – арії з відомих оперет Кальмана, Легара, Штрауса, фрагменти з відомих світових мюзиклів та музичні хіти.

2 квітня о 18:00 Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича – «АННИЧКА» комедіо-опера на 1 дію, І. Озаркевич за п’єсою «Дівка на виданню, або На милування нема силування»
Тривалість 1 год. 20 хв. Режисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський Художник-постановник — Наталія Тарасенко Оркестрова версія — заслужений діяч мистецтв України Михайло Тимофіїв Балетмейстер — заслужений діяч мистецтв України Мирослава Воротняк Хормейстер — заслужений працівник культури України Микола Соколишин

І. Озаркевич за п’єсою «Дівка на виданню, або На милування нема силування» Анічка Полтава

3 квітня о 18:00 Тбіліський державний академічний російський драматичний театр ім. О. Грибоєдова М. Гоголь «РЕВІЗОР» фантасмагорія на 1 дію Тривалість 2 год.
Режисер-постановник — Автанділ Варсимашвілі Художник-постановник — народний художник Грузії Маріан Швелідзе Художник по костюмах — Тео Кухіанідзе Композитор — Йосиф Банданашвілі Музичне оформлення —Елісо Орджонікідзе

Ревізор вистава Полтава театр Гоголя

За 120 років «Ревізора» ставили про що завгодно і як завгодно. Але у будь-якому випадку майже завжди головним персонажем вистав ставав Хлестаков — мрійник або невдаха, лицедій або шахрай, фантазер або обманщик. Уперше в сценічній історії легендарної комедії М.В. Гоголя режисер-постановник надав головне значення назві твору — «Ревізор». Своє трактування А. Варсимашвілі сформулював з безумовною визначеністю: «У «Ревізорові» ключове слово для мене — жах. Люди живуть у постійному передчутті апокаліпсису, у відчутті, що ще трохи — і все зруйнується. На наших очах рушаться усі моральні цінності, і ми зі страхітливим спокоєм дивимося на ці події як безпорадні свідки. Ми звикли, що Хлестаков фанфарон і постійно обманює, але давайте замислимося на секунду: а якщо він говорить правду? Якщо він насправді звертався до Пушкіна « братец»? А якщо він справжній ревізор, який посланий не з Петербургу, а взагалі зверху? Згадайте німу сцену — люди закам’яніли! Вам це нічого не нагадує? Адже виходить ми з вами живемо у сучасному содомі…».

4 квітня о 18:00 Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії М. Булгаков за М. Гоголем «МЕРТВІ ДУШІ» наша версія на 2 дії Тривалість 2 год. 10 хв.
Режисер-постановник — заслужений артист України І. Славінський Сценографія — М. Погребняк Музичне оформлення — К. Тижнова

Мертві душі вистава Полтава

5 квітня о 18:00 Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна А. Вусик за М. Гоголем «ШИНЕЛЬ» перформанс на 1 дію Тривалість 1 год.
Режисер-постановник та музичне оформлення — А. Вусик Сценографія — А. Байтенова «Шинель» — це вистава без слів за однойменною повістю Миколи Гоголя, здійснена у формі перформенс (одному з напрямків авангарду).

Шинель вистава у Полтаві

Ця вистава викликала неабиякий інтерес у глядачів саме у постановці А. Вусика та набула шаленої популярності порівняно за короткий час. Дуже вміло через пластику руху було відтворено авторський сюжет. Виставу вибудовано з калейдоскопу живих картин, які не лише розкривають зміст твору, але й провокують уяву глядача та викликають безліч асоціацій. Режисер та актори «склали» спектакль з нових виразних пластичних прийомів, використовувалась не тільки пантоміма, але і школа вільного руху.

6 квітня о 18:00 Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги М. Гоголь «ОДРУЖЕННЯ» комедія-жарт Тривалість 1 год. 40 хв.

Режисер-постановник та сценографія — Петро Авраменко Художник — Валерій Кулавін Музичне оформлення — Петро Авраменко, Наталія Яскевич, Оксана Лисенко Хормейстер — Алла Кушнір

7 квітня о 18:00 Дніпропетровський академічний театр опери і балету М. Гоголь «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ» балет на 2 дії, тривалість 2 год. 15 хв.
Режисер-постановник — заслужений артист України О. Ніколаєв Художник-постановник — Д. Біла Музичне оформлення — В. Каліновський

ніч перед різдвом балет у Полтаві

Балет «Ніч перед Різдвом» — це не тільки радісні картинки народних веселощів, але і небачені фантастичні події, що трапляються раз у році — «в розкішну ніч чудес». Гоголівський сюжет залишиться незмінним. Але все інше — музика, хореографія, сценографія, костюми — ексклюзив. Побачити і оцінити це винахідливе, колоритне і красномовне видовище можна на цій виставі.

Театр Гоголя, Полтава, Соборності, 23. Телефон каси: +38(0532)60-78-61