У суботу, 02 грудня 2017 року у Полтаві відбудеться IT Конференція «INSANEBYTE 2017».
Конференція «INSANEBYTE» в Полтаві відбувається вперше. У 2016 році вона проходила у Кременчуці, де зібрала 6 спікерів та більше 100 слухачів. У цьому ж році масштаб заходу значно більший – більше 20 спікерів, приміщення готові прийняти 600 слухачів.
На конференції зберуться найкращі представники IT галузі з Полтави, Кременчука, Черкас, Львова, Дніпра, Києва, та навіть із Швеції. Це практикуючі програмісти, керівники IT-компаній, засновники стартапів, юристи, фінансисти, аналітики, які відкриті для нових знань та досвіду і готові ділитися ним з полтавцями та гостями міста.
Конференція буде розділена на потоки: технічний, бізнесовий, продуктовий.

IT Конференція INSANEBYTE 2017 Полтава

Перед слухачами технічного потоку спікери відкриють секрети розробки на Java, Web розробки, Salesforce, безпеки даних, керування системами та інші.
Бізнесовий та продуктовий потік розповість про особливості створення стартапів, керування командами розробників, юридична підтримка компаній.
Захід буде також цікавим і для школярів, студентів, світчерів, які бажають почати свою кар’єру в IT галузі. Саме для них спікери розкажуть, як знайти свій шлях у світі інформаційних технологій, які навички повинен мати розробник-початківець.

Конференція відбудеться у приміщеннях Полтавського університиту економіки і торгівлі ( м.Полтава, вул. Коваля,3) за підтримки керівництва ВНЗ.
Початок о 9:00 ( реєстарція) , вхід вільний.
Попередня реєстрація та уся найсвіжіша інформація на сайті: https://www.insanebyte.com/
Така велика для Полтави подія стала можливою завдяки участі компаній та громадських об’єднань міста та усієї України – BrainBasket Fundation, Beetroot, Morebis, CoreValue, White Lable Agency, Grasscoworking, Onlinico, GDG Кременчук та Черкаси, Sticky password, ПУЭТ, «Зміст» та інші.