Минулого року IT Arena проходила повністю в онлайн форматі. Та цього року вдалося перейти від віртуального до реального спілкування. IT Arena 2021 відбулась в новому гібридному форматі, що поєднав найкращі можливості онлайн та офлайн подій. Конференція об’єднала 5345 відвідувачів з різних країн світу. Онлайн доступ до платформи IT Arena для двох пристроїв – десктопу та мобільного додатку залишився незмінним, але його доповнили яскраві офлайн заходи та мітапи, яких в цьому році було проведено 51.

Спікери з Google, AstraZeneca, Microsoft

100 спікерів обговорили актуальні проблеми протягом трьох днів IT Arena 2021, обмінюючись корисними та практичними даними, даючи надзвичайно цінну інформацію аудиторії. Впродовж двох інтенсивних онлайн днів, спікери розповіли про те, як передбачати ризики кібербезпеки, бути одержимим своїм продуктом, використовувати ШІ та машинне навчання для персоналізації системи охорони здоров’я, долати конкурентів та покращувати свої функціональні можливості, регулювати віддалений режим роботи, зміцнювати продуктивність та психічне здоров’я тощо.

З доповідями виступили спікери з таких глобальних компаній як Google, AstraZeneca, Microsoft, Headspace, Remote, Airbnb, RollsRoyce, Axdraft. На конференції також були представлені провідні українські компанії, які успішно масштабувалися в світі. Серед них Uklon, Reface, Sigma Software, DataRobot, SoftServe, N-iX, Intellias, Luxoft та інші.

Кіноут-спікерка Мей Маск про розширення можливостей жінок

Мей Маск, цьогорічна хедлайнерка IT Arena, приєдналася до конференції у fireside-чаті, поділившись своїм досвідом професійного та особистісного зростання, розповіла про поєднання різних ролей у своєму житті, початок нових проектів та пік успіху у свої 70. Її розмова була зосереджена на розширенні прав і можливостей жінок та їх впливі на розвиток технологічної індустрії. Мей Маск ділиться на IT Arena: «Якщо ви працюєте в тех індустрії, ви повинні бути дійсно найкращими, але також ви маєте дати людям і вашим колегам зрозуміти, що ви найкращі, тому що люди в ІТ, чоловіки та жінки, часто дуже сором’язливі. Ми повинні навчитися презентувати себе в особистому спілкуванні.”

Нетворкінг найвищої якості
У 2020 році в межах IT Arena було створено сервіс B2B matchmaking, який дозволив ефективно спілкуватися та знаходити потрібні контакти на конференції з кількома тисячами відвідувачів. У 2021 році 172 компанії з 20 країн світу увійшли до каталогу В2В matchmaking та скористалися його можливостями. Географія учасників В2В matchmaking охоплює Австралію, Гонконг, Німеччину, Індію, Норвегію, Словаччину, Австрію, Канаду, Латвію, Великобританію, Туреччину, США, Польщу, Швейцарію, Естонію, Фінляндію, Люксембург, Данію, Литву, Нідерланди. Канал B2B matchmaking був створений завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Канал B2B matchmaking координується менеджером, щоб допомогти учасникам швидше знаходити один одного протягом трьох днів конференції, даючи персоналізовані рекомендації на основі інтересів бізнесу та оперативні сповіщення, що містять корисну інформацію. Менеджер надає учасникам каналу B2B matchmaking пропозиції та підтримку протягом місяця після IT Arena.

Живе спілкування та дискусії

У MAD bars house, що розташований в історичному центрі Львова, пройшли дві великі вечірки IT Arena – Networking & Beer Party та Tech Lounge, які відвідали 1931 особи. На 1-2 поверхах відбулася Networking & Beer Party, яка зібрала колег-учасників IT Arena для обговорення технологічної індустрії. 3-6 поверхи та руфтоп-простір зібрав топ-менеджмент, інвесторів та представників влади.

Ці офлайн події дали чудову можливість для спілкування з партнерами у форматі afterparty. Черга з відвідувачів, які очікували щоб потрапити на Networking & Beer Party та Tech Lounge демонструє, як люди сумують за офлайн подіями та живим спілкуванням. Відвідувачів вечірок привітали сувенірним welcome drink від IT Arena.

Мітапи

У 3-й день конференції було проведено 51 мітап у найкрасивіших локаціях центру міста, серед яких MAD, Арт-центр Дзига, Театр пива «Правда», Гранд Кафе «Leopolis», Гранд Готель, Готель Леополіс, Львівська Копальня Кави, Вернісаж Львів Mall та багато інших. Учасники зустрічей змогли у невимушеній атмосфері послухати експертів, поставити запитання та обговорити все про світ технологій. Одними з найбільш інформативних стали мітапи “Продажі на мільярди. Як розробити державний продукт”, з Олександром Акуленком, Prozorro.Sales. “Працевлаштування через Diia City”, Ольга Магалецька, Віталій Седлер, Віталій Оджиковський, Святослав Кавецький, Олексій Борняков; “Чому стартапи люблять AWS”, Надія Колібаба, Стартапи, Східна Європа та Центральна Азія, Amazon Web Services; “Vimeo та Asana. Як побудувати партнерство для 4 мільйонів користувачів”, Олег Свірський, старший менеджер з продуктів Vimeo. Окрім п’ятдесяти мітапів, під час IT Arena відбулася подія з одним із медіа партнерів – AIN.Live. Серія відвертих інтерв’ю в прямому ефірі на стильній терасі охопила найважливіші аспекти української ІТ-індустрії.

Перспективні стартапи

У 2021 році 115 яскравих та інноваційних стартапів подали заявки на участь у конкурсі Startup Competition. Після запеклого змагання в другий день IT Arena, було оголошено 10 півфіналістів. Фінал та нагородження стартапів відбулися на сцені Львівської Національної Опери, де претендентів оцінювали члени журі, які обрали 3 переможців. Цьогорічний призовий фонд склав 170 000 доларів.

Третє місце конкурсу стартапів посів Caretech Human, гаджет для щоденного моніторингу стану здоров’я та виявлення хвороб, який отримав приз у розмірі 15 000 доларів.

Друге місце посідає Zeely – мобільний додаток для створення корпоративних веб-сайтів, який отримав 18 000 доларів. 

Mosqitter, пристрій для екологічно чистого та інноваційного захисту від комарів, переміг у Startup Competition 2021, отримавши головний приз у розмірі 20 000 доларів. Решту коштів призового фонду сткладають негрошові призи від партнерів змагання. 

Вечірка в Львівській Опері

Одна з найяскравіших та найочікуваніших вечірок, що відбулася у Львівській Національній Опері, включала такі події, як фінал та нагородження IT Arena Startup Competition, святкування 10-річчя Львівського ІТ Кластеру та вечірку закриття. У Львівській Національній Опері відбувся унікальний захід із захоплюючою та незабутньою атмосферою, який став центром спілкування експертів технологічної галузі.

Зокрема, під час конференції Львівський ІТ Кластер презентував новий проект – Lviv Tech. Lviv Tech – це важлива ініціатива, за підтримки програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України», спрямована на промоцію львівської технологічної галузі на світовому ринку, зокрема малих та середніх компаній, які є учасниками Львівського ІТ Кластеру.

«Ми провели яскравий перформанс, присвячений 10-й річниці Львівського ІТ Кластеру. Так, так, нам вже 10 років, а IT Arena, до речі – 8! Я дуже радий, що маю честь очолювати процес розбудови цих двох організацій також вже 8 років. Крутий та незвичний нетворкінг. Коли ви останній раз були на техконференції в Оперному? А коли ви востаннє бачили 9 барів та лаунджів в театрі? А фотозону, на фоні з цілим партером Оперного? Саме так завершується IT Arena 2021 і це лише тихий старт перед величезною подією 2022. У наступному році ми повертаємось в офлайн у ще кращому форматі, але це вже інша історія.”Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Організатори дякують всім партнерам IT Arena 2021:

Основний Партнер: Tech Uklon

Ексклюзивні Партнери: Sigma Software, SoftServe, Intellias, Embassy of Canada to Ukraine, Audi, USAID, Wix, AWS, Avalon

Золоті Партнери: Conscensia, Squad, Avenga, Invest in Lviv, Vector Software, Techiia, Star, Reface, DataRobot, Exadel, LvBS, Surprise.com, Ciklum, N-iX, Insight Cat, Payoneer, Nowy Styl, Export Promotion Office of Ukraine, Innovation Feel, Parimatch Tech Academy, Wirex, Freedom Finance, Luxoft, Marchenko Partners, Devabit, British Embassy Kyiv, Capgemini Engineering

Ексклюзивний Медіа Партнер: Tech.eu Медіа Партнери: Vector, AIN

itarena.ua