21 вересня в Полтаві оркестр «ЛЯПИС 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всем девчонкам нравится», що складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень, які співають всі ось уже кілька поколінь. «Villa Крокодила», 20:00 – зустрінемо осінь незабутнім концертом разом!

Ляпис-98 концерт у Полтаві

Є артисти, котрі абсолютно не потребуютьпредставлення. Ортодоксальний, без аналогів в світі оркестр родоначальників радикального шансону «ЛЯПИС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих!

Кожен їхній концерт – це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, і подвевают їх тисячні зали в будь-якій точці світу!«Ляпіси» актуальні завжди і всюди!

Купити квитки на концерт Ляпис-98 можна від 300 грн