Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини завітати на першу виставку “День мами і дитини” – 2017 у Полтаві 18 червня 2017 року, з 10.00 до 18.00

Виставка призначена для жінок, вагітних жінок і батьків з малими дітьми від 0 до 9 років.

ВХІД на виставку “День мами і дитини” – 2017  у Полтаві абсолютно безкоштовний.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: з 10.00 до 18.00 год, у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5.

Ми запланували безліч цікавого для всіх, хто недільного теплого червневого дня загляне до виставкової зали полтавського МБК.

У зоні консультацій у вас буде можливість безкоштовно поспілкуватися зі спеціалістами здоров’я мами і дитини, безпосередньо на місці отримати консультацію, записатися на прийом до лікаря, чи психолога.

У анімаційній зоні учасники виставки будуть проводити різноманітні ігри з малюками і батьками. Малечі буде весело і комфортно, адже ми приготували спеціальне покриття на підлогу.

У окремому приміщенні вже з 10.00 відбуватиметься конференція  для майбутніх мам і батьків, де запрошені спікери поділяться інформацією щодо періоду вагітності, народження і виховання малюка, покажуть корисні майстер-класи для мам і батьків.

Виставка у Полтаві День матері і дитини 2017

Буде багато різноманітних призів – потрібних речей, які можна буде виграти під час роботи виставки і отримати безпосередньо в місці проведення.

Ми відвели окремий куточок для фотосесії нон-стоп, де професійний фотограф безкоштовно зафіксує ваш образ на фотознімку – чудова нагода.

Працюватиме фуд зона з різними смаколиками.

Для тих, хто зареєструється на нашому сайті www.natemu.info вхід на конференцію – безкоштовний, також Ви гарантовано стаєте учасником розіграшу подарунків 

Виставка «День мами і дитини» – 2017 у Полтаві – це близько 50 учасників – фірм, закладів і підприємців, які пропонують товари та послуги для мам і маленьких дітей. В одному місці зберуться всі ті, хто може забезпечити для вас здоров’я і посмішку вашої дитини.

Контактні телефони:

  • з питань участі (0532) 509-987
  • організаційний відділ (0532) 613-200
  • медіа підтримка (0532) 613-260

e-mail: [email protected]