15 вересня 2017 року у Полтаві відбувся фінальний концерт гурту “Океан Ельзи” цього сезону.
Щирий, потужний та атмосферний. Концерт відвідало близько 40 тисяч полтавців і ще більша кількість слухала відголоски душевно-мелодійних нот, які хвилями розтікалися містом.
Концерт Океан Ельзи Полтава 2017 Концерт Океан Ельзи Полтава 2017 Вакарчук Концерт Океан Ельзи Полтава 2017 Святослав Вакарчук
Дослухавшись до ваших думок, група вирішила перенести концерт на найбільший міський стадіон. Протягом останніх днів ми доклали великих зусиль, аби це стало можливим, оскільки два моменти – безпека та комфорт глядачів – для нас завжди в пріоритеті.”

Концерт Океан Ельзи Полтава стадіон Ворскла

Нагадаємо, цей виступ стане заключним перед концертною паузою, на яку йдуть музиканти групи до 24 серпня 2018 року.

5 вересня концерт у Полтаві на стадіоні “Ворскла” розпочнеться виступом молодого українського співака нігерійського походження Leo Mantis

ГРАФІК концерту 15 вересня 2017 року:
17:00 відкриття входу на стадіон
19:00 Лео Мантіс
20:00 Океан Ельзи

Як потрапити на стадіон Ворскла Полтава Океан Ельзи
УВАГА! Важлива інформація від організатора заходу. На територію стадіону «Ворскла» заборонено проносити:

– піротехнічні засоби усіх видів (у тому числі факели, фаєри)

– наркотичні речовини та засоби для їх вживання, алкогольні напої у будь-якій тарі

– предмети, що б’ються (скло)

– будь-яку зброю (газову, холодну, вогнепальну, колючо-ріжучі предмети), вибухові речовини, димові шашки

– об’ємні валізи

Безалкогольні напої дозволяється проносити виключно в пластиковій тарі. Громадянам, які прийшли у стані алкогольного чи наркотично сп’яніння буде відмовлено у відвіданні концерту.

 


Дорогі Полтавські шанувальники!
Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос… Прямо на першій пісні… Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно – перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть.
Майже 3 години концерту промайнули, як одна мить. І хоча я не все співав, як хотілося, здавалося, що музика нас і шанувальників зробила одним цілим.
Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи.
Дякую, дякую і ще раз дякую!
Бережи вас Бог!

Святослав Вакарчук

Океан Ельзи Полтава у Вакарчука пропав голос, але він не здався

Оновлено – за ініціативою лідера ОЕ Святослава Вакарчука, 16 вересня в Полтаві відбудеться великий, безкоштовний концерт для усіх мешканців міста.
Саме таке рішення прийнято групою на знак вдячності за підтримку, яку містяни надали музикантам під час їх виступу в рамках “Світового туру 2016-2017”.
Точне місце проведення концерту та час будуть оголошені згодом.

Океан Ельзи восени відіграє безкоштовний концерт в ПолтавіЗа ініціативи лідера Океана Ельзи Святослава Вакарчука, 15 вересня (дату уточнено 30.08.2017) Полтаві відбудеться великий, безкоштовний концерт для мешканців міста.Саме таке рішення прийнято групою на знак вдячності за підтримку, яку містяни надали музикантам під час їх виступу в рамках "Світового туру 2016-2017".Точне місце проведення концерту та час будуть оголошені згодом.Нагадаємо, 7 червня в Полтаві пройшов концерт туру ОЕ на підтримку альбому "Без меж". На жаль, на початку концерту виникли певні проблеми з голосом у фронтмена гурту. Проте за півгодини концерт продовжився та протягом майже 3-х годин весь стадіон співав разом з гуртом. Пізніше Святослав особисто подякував глядачам за підтримку https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1485772311493461&substory_index=0&id=100293253374714

Posted by Океан Ельзи / Okean Elzy on Thursday, June 8, 2017

7 червня о 20:00 відбувся довгоочікуваний концерт на стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського.

Анонсуючи концерт, до назви групи можна додати будь-який епітет і одним він здасться занадто сухим, іншим – занадто загальним, третім – просто зайвим. Це той випадок, коли досить тільки імені, щоб завмерло серце від радості – Океан Ельзи. Або просто назв пісень, за якими ціла історія, як країни, так і кожного з нас: “Вставай”, “Квітка”, “Небо над Дніпром”, “Обійми”, “Там, де нас нема”, “Майже весна”, “Кішка”, “Незалежність”, “Друг”, “На небі”, “Без бою”, “Лелеки”, “Стіна”, “Вільний” … І зовсім нові, але такі вже заслухані “Не твоя війна”, “Життя почінається знов”.

А попереду – вихід нового, дев’ятого за рахунком, альбому, робота над яким почалася вже цього літа, нові пісні, які ми почуємо в майбутньому році, і нові зустрічі на концертах ОЕ.

І якщо для того, щоб дізнатися, якими будуть новий альбом, пісні потрібно набратися терпіння і почекати, то з концертами все ясно вже зараз: нестримна енергетика, хорове виконання улюблених пісень десятками тисяч людей, почуття єднання і взаєморозуміння просто тут і зараз, і, звичайно, нескінченний драйв, радість і бажання жити, любити, творити …

Куда Полтава