19 травня  – День Вуличної Музики у Полтаві!
День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це наймасштабніший міжнародний музичний волотерський проект, який цьогоріч вп’яте проходитиме в Україні.

Понад 40 виконавців різноматнітних стилів.
12 годин вуличної музики non-stop.
5 локацій із фудкортами.
Вхід вільний.

День Вуличної Музики – веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas]. Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

У Дні Вуличної Музики може прийняти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю. При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Якщо ви граєте та співаєте свою власну музику та хочете подарувати незабутні враження жителям нашого міста – WELCOME! Ми відкриті до будь-яких стилів: класична музика, хіп-хоп, рок, фолк, акустика, інді, джаз, реггі. Якщо ти просто маєш гарний голос та любиш співати, тобі також до нас!

Скоріше заповнюйте анкету та беріть участь у наймасштабнішому музичному волонтерському проекті світу! Усі анкети будуть ретельно переглянуті і оброблені організаторами. Реєстрація музикантів https://goo.gl/LvFqP9

19 травня 2019 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Пітером, Копенгагеном та іншими містами Європи День Вуличної музики охопить також і вулиці Києва, Івано-Франківська, Білої Церкви, Умані, Луцька, Кривого Рога, Переяслава-Хмельницького, Чернівців, Одеси, Львова, Сум, Олександрії, Деражні, Черкас, Дніпропетровська, Борисполя та інших міст. З кожним днем до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

 

У 2017 приєдналась і команда громадських активістів з Полтави.

Організатори: https://www.facebook.com/streetmusicdaypoltava/

Елена Кузина  – журналістка; відповідальна за комунікації ДВМ.
Ксения Малик – голова ГО «ЗМІСТ», головна організаторка ДВМ.
Максим Ганжа – підприємець; відповідальний за техніку ДВМ.
Натали Панченко – керівниця волонтерської групи від команди «UP: unique people»; відповідальна за волонтерів і безпеку ДВМ.
Юлія Заяць – голова ВЗ «Єдність» УМСА; відповідальна за волонтерів ДВМ.
Анна Егорова  – журналістка, SMM-менеджерка агенції «ЗМІСТ»; прес-секретар і відповідальна за комунікацію в соцмережах.

Ви можете стати не тільки учасником, але й невід’ємною частиною самого фесту, адже бюджет Дня Вуличної Музики у Полтаві складається з Ваших добровільних внесків.

Тож, заходьте на сайт https://zmist.pl.ua/fundraising/vlashtuimo-u-poltavi-den-vulichnoji-muziki-2019 та допоможіть зробити свято краще. Усі зібрані кошти будуть витрачені на організацію фестивалю. Наразі, необхідно зібрати 59152 грн.

Програма фестивалю

День Вуличної Музики – найкращий день в році!