БФ «Карітас Полтава» ініціює мистецький проект, що полягає в розфарбуванні відділень дитячої міської клінічної лікарні. Свій талант художники дарують безкоштовно, але дуже потребують матеріалів для втілення ідеї перевтілення медичного закладу.

Нова концепція лікарні буде втілена після створення сучасного візуального простору всіх її відділень. Перевтілення відбудеться завдяки появі нових малюнків та зображень, що нестимуть у собі новий ціннісний підхід до процесу одужання.

Гасло мистецького проекту:

Лабораторія супергероїв – це місце, де ти знаходиш  свою суперсилу

лабораторія супергероїв мистецький проект у Полтаві

Пацієнт лікарні перевтілюється, він перевіряє свою силу та мужність. А це під силу тільки справжнім героям!

Звісно, перебування в лабораторії супергероїв – це неабияке випробування! Але детально проаналізувавши штатний розклад пацієнтів, наша команда змінила погляд на звичайні речі, що відбуваються із дітьми у лікарні, адже процес лікування, аналізів та медичних процедур – це процеси справжнього перевтілення. Тому для того, щоб побороти недугу, потрібно проявити волю та неабияку силу та віру в себе – це і є найголовніше завдання лабораторії, де діти переборюють страхи і тим самим тяжкі хвороби.

Кожна дитина, яка не боїться глянути в очі хвороби – це  супергерой! І ми їх підтримаємо не лише на словах!

Проект розрахований на період тривалістю 5 місяців. Але це лише початок, далі колектив фонду буде працювати над розвитком лікарні, орієнтуючись на принципи особистісно-орієнтованого підходу. 

Ініціатори проекту шукають фінансову підтримку для закупівлі фарби та лаку та просять підтримки, зараз вони щоденно працюють у хірургічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні в м. Полтава.

Благодійний проект Полтава

Координатор проекту Раковецька Алла

095 2888 707

[email protected]