У Полтаві з’явився новий простір для проведення заходів під відкритим небом!

 З 2 по 4 вересня учасники громадської організації «Сіті Лаб» організували будівництво відкритої сцени і помосту на озелененій ділянці, праворуч від Музичного училища ім. М.Лисенка (вул. Соборності , 11) в рамках проекту «Твій простір».

Хоча процес облаштування не завершений, уже зараз на сцені можна проводити різні заходи: відкриті тренування, репетиції, акустичні концерти, лекторії, презентації, публічні обговорення, кінопокази, майстер-класи, театральні виступи тощо.

Автори проекту наголошують на тому, що це може роботи кожний, а тому запрошують ініціативних полтавців і гостей міста до співпраці.

Якщо ви бажаєте провести тут свій захід, звертайтесь на електронну адресу: [email protected] або за телефоном: +38 066 81 666 21

Єдина вимога організаторів: заборонена будь-яка політична і релігійна агітація.

Офіційне відкриття заплановане на 16 вересня. Програма відкриття буде опублікована найближчим часом.

Уже у цей четвер 8 вересня о 20:00 до Дня українського кіно тут покажуть стрічку «Тіні незабутих предків». 11, 18 вересня та 1 жовтня на сцені відбудуться змагання з брейк-дансу. А з 22 по 25 вересня на «Твоєму просторі» пройде «Майстерня міста» — міні-фестиваль про сучасне місто і його суспільство, організований міською владою спільно із німецьким фондом GIZ і полтавськими організаціями.