17.03 в ПД “Листопад” відбудеться вечір-концерт музичної легенди України Святослава Вакарчука

Зустрітися разом, почути улюблені пісні у затишному, акустичному форматі і допомогти нашим захисникам – не пропустіть цю унікальну можливість.

Ці благодійні сольні концерти в рамках туру Святослава Вакарчука Україню навесні 2024 року є унікальними завдяки програмі. Концерт складається з двох частин: у першій музикант виконує свої пісні на гітарі, так, як зазвичай робить це для наших захисників та захисниць на фронтах сходу та півдня країни. У другій половині він акомпанує собі на роялі, відтворюючи атмосферу написання пісень, тобто так як вони з’являються -вдома, під рояль.

Почути як пісні Океану Ельзи, так і з сольних проєктів лідера гурту,а також народні ви зможете саме в цей вечір. “Така як ти” і “Саме та”, “Місто Марії” та “Місто весни”, “Еверест”, “На небі”, “Я їду додому” і “Оберіг”,  “Без бою”, “Обійми” та багато інших.

Всі, хто вже був на цих виступах в Одесі, Львові чи Києві сходяться в одному – чи то зала на 700 людей, чи на декілька тисяч – відчуття, що тут і сьогодні зібрались усі свої.

Окремий настрій створює світловий супровід.

Кошти з квитків йдуть на допомогу бригадам ЗСУ, НГУ та іншим представникам Сил Оборони України.

Не пропустіть цей музичний вечір!
Квитки від 850 грн тут