16 травня у Полтаві відбудеться дівчачий велопарад в українському стилі “ВелоПолтавка”
Дівчата, думайте над вбранням (це не обов’язково має бути вишиванка, адже стиль параду – український, все залежить від вашої фантазії!) та беріть участь у заході.
Хлопці, запрошуйте своїх дівчат, подруг, сестер та всіх знайомих велосипедисток на парад:) Ви також можете бути маршалами під час руху колони по місту (для цього заповніть форум для помічників: http://goo.gl/forms/pR9XDr6HyD).

жіночий велопарад ВелоПолтавка у Полтаві 2015

Отже:

Що: Жіночий велопарад в українському стилі «ВелоПолтавка»
Коли: 16 травня, збір об 11:00, старт 11:30
Збір: площа Зигіна
Маршрут: пл. Зигіна – Корпусний парк – вул. Жовтнева – Irish pub «Valber» – «Львівська кав’ярня» – Біла Альтанка

Брати з собою: вірного залізного коня, групу підтримки, національно-патріотичний настрій, підбори, спідниці, вишиванки, віночки, плахти і т.д.
Організатор: ГО “ВелоПолтава”
Реєстраціяhttp://goo.gl/forms/DX0OkkTZlI

Що робити чоловікам?
Вибачте, хлопці, але цього разу тільки дівчата. Ви можете, звісно, супроводити свою даму до місця збору, бігти поруч і фотографувати, махати віялом під час зупинки.

Але ми будемо також раді вашій допомозі, особливо в підготовці події, проїзду через перехрестя та організації зупинок на каву/перевезенням речей/асистуванні на фініші. Будь ласка, заповнюйте ось цю форму помічників http://goo.gl/forms/pR9XDr6HyD і будемо раді вас бачити!

*************************
Велотранспорт є ідеальним альтернативним способом пересуватися містом: зручний, швидкий, економний, з користю для здоров’я та без шкоди довкіллю.

Учасниці велопараду продемонструють, що велосипед можна використовувати для будь-яких поїздок: на зустріч з друзями, на побачення, вечірку, у будь-яких щоденних справах. І при цьому можна залишатися стильною і привабливою.

Під час зустрічі буде будуть проведені різноманітні конкурси та фотосесії.

Партнери заходу: Irish Pub «Valber», «Львівська кав’ярня», ГО «Асоціація велосипедистів Києва» (АВК), ВЕЛОЦЕНТР