На благодійному фестивалі Vorskla-Rock’n’Ball зібрали 42 тисячі гривень для дітей з Полтавщини, батьки яких загинули в зоні АТО

29 та 30 серпня у Полтаві відбувся фестиваль Vorskla-Rock’n’Ball. У програмі заходів: музичні концерти впродовж двох днів, футбольний турнір, літературна сцена, виставка сучасного мистецтва, лекторій та благодійний ярмарок, театр. Метою фестивалю був  збір коштів, які будуть передані сім’ям загиблих на Донбасі військових з Полтавщини, в яких є неповнолітні діти.  На сьогодні таких сімей у Полтавській області 42, неповнолітніх дітей — 62.

Мінімальний благодійний внесок на Головну сцену становив 80 гривень. Збір коштів за вхід на Головну сцену відбувався у прозорі скриньки, а також чимало скриньок було розставлено у зоні фуд-корту. Так, вдалося зібрати кошти у сумі 42 505 грн. Всі кошти впродовж найближчого часу будуть передані сім’ям,  про що буде повідомлено додатково.

На Головній сцені фестивалю за два дні зіграли понад 20 гуртів, серед яких: «ТіК» (Вінниця), «Asea Sool» (Батумі, Грузія),  «Вій» (Київ), «Тінь Сонця» (Київ), «The Вйо» (Київ/Кобеляки), «Жадан і Собаки» (Харків), «Царство Небесне» (Стаханов), «Онейроїд» (Полтава), «Шепіт Нагваля» (Кривий Ріг),  Black Maloka  (Київ),  The Hipnotunez (Вінниця),  «Гараж Ньютона» (Харків),  «Ктулху» (Полтава),  «Майор Пронін» (Полтава),  Paradox (Лубни),  «Яри» (Краснокутськ), «Транс-Формер» (Полтава), «ДельТора» (Полтава).  На жаль, на фестиваль не змогла приїхати Білоруська група Zatoczka, в силу внутрішніх та зовнішніх причин, що склались навколо гурту, що стало відомо буквально у переддень фесту.

Переможцем міні-футбольного турніру стала команда «Полтавські спортивні журналісти» (ПСЖ).

Організатори фестивалю висловлюють подяку усім відвідувачам, учасникам, спонсорам, волонтерам,  та тим, хто долучився до організації заходу.

Фестиваль підтримали: благодійний фонд Валерія Головка, ФК «Ворскла», завод «ПластиКом», фірма «ПолтаваРиба», фірма «Зоря», ресторан «Зефір» та інші.

Інформаційні партнери: Radio ROKS, Хіт FM, Kiss FM, Громадське ТБ Полтава, ОДТРК «Лтава».

Контактна особа для ЗМІ в Полтаві: Садовнікова Ірина (прес-служба фестивалю), (066) 81 666 21, [email protected]