Яка мелодія притаманна сучасній Полтаві: нові зйомки музичного тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» відбудуться на Полтавщині

Знімальна група музичного тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» разом з авторами проєкту Євгеном та Наталією Синельниковими, а також його ведучим, композитором Євгеном Філатовим вирішили дослідити Полтаву та її околиці для наступного випуску.

Полтава – це старовинне місто, яке славиться своєю багатою історією та культурним спадком. У місті є численні архітектурні пам’ятки, серед яких виділяються старовинні церкви, палаци і музеї, зокрема відомий меморіальний комплекс Музей-садиба Івана Котляревського, звучання якого буде присутнім у загальній композиції. А також Євген Філатов запише фрагменти співу ансамбля «Древо», що прославляє українські народні пісні понад 60 років. Крім історії міста у випуску буде відображено і сучасне життя Полтави, зокрема такі музиканти, як барабанщики Live Drums та колекціонер фортепіано Сергій Юшко, кожен з них стане частиною сучасного треку, в якому переплітатимуться звуки давнини з сьогоденням в гармонійному союзі. 

«Коли чуєш про Полтаву, мимоволі згадуєш галушки, твори Котляревського та інші історичні надбання. Звісно ми про них згадаємо у сюжеті, зокрема буде звук єдиної у світі книжки «Енеїда» з автографом автора! Але також хочемо продемонструвати, чим Полтава живе сьогодні. На глядачів чекатиме багато цікавої інформації про це місто, чим воно славиться у Європі, і що ми, українці, маємо про нього знати та цінувати», – прокоментували зйомки автори проєкту Євген та Наталія Синельникови.

Почути сучасну Полтаву з нотками історичної спадщини глядачі зможуть на YouTube-каналі «УкрЮтюбПроєкт» найближчим часом. https://www.youtube.com/@ukryoutubeproject/