6 вересня у Полтаві пройде Напівмарафон. Організатори забігу очікують до 1000 учасників.
Спортсменам пропонуються на вибір кілька трас. Перша з них протяжністю 3 км починається на вул. Жовтневій, а потім проходить через вул. Фрунзе і повертається до вихідної точки.

у Полтаві пройде напівмарафон 2015

 

Забіг на 3 км дистанції буде благодійним. Гроші, зібрані в рамках цього забігу будуть передані на вирішення однієї з соціально значущих проблем у сфері охорони здоров’я, яку найближчим часом визначать міська влада Полтави.

Марафон Полтава

Другий маршрут довжиною 10 км буде також охоплювати вулицю Фрунзе, а потім доповниться пробігом по Первомайському проспекту до Соборного майдану з поверненням на вулицю Жовтневу.

Нарешті, найтриваліший забіг на 21,1 км пройде по тому ж маршруту, що і десятикілометровий, але цього разу учасникам доведеться зробити два кола.

Крім цього, в ролі бігунів зможуть побути і діти, яким організатори запропонують дві траси довжиною 300 м і 1 км.

Учасники напівмарафону зможуть не просто випробувати себе і допомогти іншим, але й насолодитися видами одного з найстаріших міст України. Мальовничі маршрути будуть проходити повз пам’ятники захисникам Полтави, парку “Перемога”, Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, краєзнавчого музею, Спаської цервки, Свято-Успенського кафедрального собору, Петровського парку, літературно-меморіального музею Івана Котляревського.

Під час заходу учасників і гостей чекає насичена розважальна програма, а родзинкою напівмарафону стануть неповторні полтавські галушки!

Детальніше: Напівмарафон у Полтаві