З 30 червня до 09 липня 2023 року відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фестиваль об’єднає в собі близько 10 міст України, серед яких і Полтава.

Фестиваль проходитиме на благодійних засадах, і відвідати його заходи зможе кожен бажаючий безкоштовно. В Полтаві безкоштовні покази відбудуться в кінотеатрі Wizoria в РК «Колос» (м. Полтава, вул. Гоголя, 22): один ранковий сеанс кожного дня з 30 червня до 09 липня 2023. https://childrenkinofest.com/ua/schedule/?city=poltava

На кіносеанси запрошуються організовані групи дітей з інвалідністю, позбавлені батьківської опіки, діти-сироти та внутрішньо переміщені особи.

Окрім організованих груп кінофестиваль зможуть відвідати усі бажаючі за попередньою реєстрацією на сайті «Чілдрен Кінофест» www.childrenkinofest.com

10-й Чілдрен Кінофест — наймасштабніший український кінофестиваль для дітей і підлітків. Цього року подія відбуватиметься в гібридному форматі: фестивальні покази триватимуть одночасно в кінотеатрах 10 міст України (Київ, Львів, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернівці, Полтава та інші); для онлайн-перегляду організатори готують спеціальну ювілейну програму — добірку фільмів-переможців Чілдрен Кінофесту попередніх років. Покази в кінотеатрах та онлайн як завжди безкоштовні за умови попередньої реєстрації.