26 травня у Полтаві пройде ВЕЛОДЕНЬ. День, який з нетерпінням чекають всі, без виключення, велолюбителі, велоспортсмени, велотуристи, та і прості прихильники активного способу життя!

Вже більше десяти років у нашу місті проходять яскраві велопаради, які демонструють все більш зростаючу популярність ВЕЛОСИПЕДУ! Прихильники велоруху вже помітили, що велопаради, за ці роки, відбуваються в різному форматі, з різною кількістю  учасників та з різними спортивно-розважальними заходами…

велодень Полтава 2018
Цього року ми хочемо, щоб про наше ВЕЛОСВЯТО, дізналося і побачило ще більше полтавчан та гостей нашого міста! Ми проїдемо трьома різними колонами з різних мікрорайонів Полтави до місця традиційного, загального збору.
Велолюбителі почнуть збиратися в районах свого проживання, щоб потім спільною колоною вирушити до центральної частини міста – Корпусного саду.

Місця збору велосипедистів в районах міста:

Половки, Браїлки – пам’ятник Танк, вул. Ковпака;
Алмазний, Сади І, ІІ, ІІІ – Сонячноий годинник в Алеї Слави, вул. 23 Вересня;
Левада, Поділ – магазин «Цукерня», вул. Олександра Бідного, 16

09:30 – 10:30 збір в трьох точках Полтави, формування колон;
10:30 – старт усіх колон;
10:30 – 12:30 велопробіг вулицями міста;
12:30 – 18:30 АРТ ПІКНІК у Дендропарку.

Трьома різними марштрутами велоколони вирушають до Центру міста і після збору в Корпусному парку – починаємо велопарад, спільною, великою велоколоною!
де буде велодень у Полтаві 2018
Завершуємо велопробіг в Полтавському міському парку (Дендропарк), де буде відбуватися АРТ ПІКНІК.
Не забуваємо, що Велодень, це головне велосвято, і тому вітається гарний настрій, яскраві образи, стильні ровери та велосипеди, оригінально представленні численні велогрупи та велокоманди, яких в останній час з’явилося дуже багато!