17 травня весняна акція “Велосипедом на роботу” у Полтаві!

Вшосте у Полтаві відбудеться акція “Велосипедом на роботу”. Традиційно, велосипедистів запрошують на спільний сніданок у центрі міста. Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 біля “Львівської кав’ярні” велосипедистів чекають приємні знижки на запашну каву та смаколики до кави.

Організатори акції ГО «Сіті Лаб» прагнуть привернути  увагу полтавців до проблем мобільності населення у містах та акцентують на раціональному використанні приватних автомобілів, кількість яких щороку зростає, як і шкода від надмірного їх використання. Згідно даних від екологічних служб, 90% забруднення атмосферного повітря Полтави спричиняють пересувні джерела забруднення (автомобілі). У той же час, медики звітують про те, що захворювання органів дихання є найпоширенішими серед населення дорослого і дитячого віку.

Організаторка акції та координаторка проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова наголошує: «Ми би хотіли, щоб більше полтавців спробували велосипед як транспортну опцію для добирання на роботу. Для цього хочемо їх змотивувати знижками та подарунками від наших 9 партнерських закладів. З одного боку, це мотивація для потенційних велосипедистів, а з іншого — налагодження співпраці з соціально-відповідальним бізнесом, включення їх до підтримки місцевого велоруху. В результаті, всі отримають вигоду — і велосипедисти, і бізнес, і місто».

Це також ще одна можливість звернутися до роботодавців та власників бізнесу, які поки що не облаштували велопарковки для своїх клієнтів і співробітників. Детальніше про те, чому варто це зробити, можна прочитати тут: http://mobility.lviv.ua/wp-content/uploads/2013/09/Encouraging_clients_and_employees_to_use_bicycles_11.09.pdf

Організатори заходу переконані, що велосипед — це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни. Використовуючи велосипед як транспортний засіб, мешканці міста піклуються не лише про власне здоров’я, але й про екологію міста, зменшуючи шумове та атмосферне забруднення.

Весняний день "Велосипедом на роботу" у Полтаві!

Партнери акції:

– Львівська Кав’ярня надає знижку на каву 10%, а також безкоштовне частування для велосипедистів
– кейтеринг-служба Дом.Кафе надає 50% знижку на свою продукцію
– кафе Shade Burger (вул. Соборності, 25) – у день акції кожен велосипедист отримає енергетичну цукерку від кондитера SHADE BURGER. Також постійно діє акція -15% на напій з собою у своє горнятко.
– кав’ярня Кофейня – MY KAVA (вул. Пушкіна 24/12) – першим двадцяти велосипедистам класична кава безкоштовно!
– кав’ярня Кавун (вул. Стрітенська, 34) – бонус для велосипедистів визначається
– галушкова мануфактура Комора (вул. Пилипа Орлика, 29) – знижка 50% на галушковий сет “Євразія” (http://komora.kitchen/menu/galushki/set-yevraziya/). Для отримання зникжи покажіть на касі селфі з велосипедом, зроблене у день акції.
– Кав’ярня Фісташка (Європейська, 27, зуп. 1100-річчя Полтави) – знижка 5 грн на каву
– кав’ярня Zippy-Food (вул. Небесної сотні 14/18, поруч з магазином “Гоголівський”) – при купівлі будь-якого хотдога чи паніні будь-який напій з меню за 5 грн.
– пекарня Крилата Корова (вул. Огнівська, 2а та кіоск є в тц “Злато місто”) — 50 % для велосипедистів на випічку і напої (чай, кава, гарячий шоколад, крім молочних коктейлів)

Велосипедом на роботу у Полтаві 2018

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/188053395158126/