Андрій Шабанов влаштує тиждень stand up на фестивалі BELIVE

BELIVE мультикультурний фестиваль який об’єднає в собі всілякі активності міста: від блогінга до стріт спорту і вуличної їжі. Stand up також є його важливою частиною. Цю зону курирує Андрій Шабанов – український телеведучий, шоумен, генеральний продюсер радіостанції «Просто Ради.О».

Stand Up Stage – це 3 дні stand up комедії різноманітних форматів з різних країн і на різних мовах. Stand up марафон буде починатися щодня о 15:00 та закінчуватися о 21:00. Кожен день на Stand Up Stage буде починатися з найбільшого в країні відкритого мікрофона. На сцену виходитимуть найбезстрашніші молоді та перспективні коміки з різних куточків України, які спробують розсмішити наше журі. Найкращі з них отримають можливість виступити в цей же день на гала-концерті, який розпочнеться о 19:00 і закінчиться виступом хедлайнера цього дня. Також вас чекатимуть виступи резидентів одного з українських стендап або імпровізаційних клубів.

стенд-ап у Києві

Хедлайнером першого дня Stand Up Stage стане дівчина-комік – Наталя Гаріпова. Вона виступає в жанрі експресивно-домінатівного стендапа і завжди використовує виключно авторський матеріал. Наталя парша, хто здійснила всеукраїнський сольний тур як комік. Вона була учасником Великого Концерту з Діланом Мораном у Києві, двічі перемогла на шоу “Розсміши Коміка” та на пілотному випуску Стендап шоу від Ліги сміху. Крім успішної участі на телепроектах, Наталя є переможцем фестивалю в Одесі (O’FEST) у номінації “Кращий жіночий стендап” і 1st International Standup Comedy Week у номінації “Відкритий мікрофон на російській та англійській мові”.

Суботній гала-концерт відбудеться за участю кращого коміка СНД – Дмитра Романова. Привабливий стендапер родом з Одеси, здатний зарядити настрій до кінця дня і початку наступного. Дмитро популярний гуморист і артист, який прославився завдяки участі в проекті “Stand Up”. Також він відомий вам з багатьох гумористичних шоу, таких як: Comedy Club, “Смех без правил”, “Убойная лига”, “Камеди Баттл”, ”КВН”, “Бункер ньюз”, “Файна Юкрайна” та ін.

Марафон гумору і сміху на BELIVE завершать Stand-Up Union – найпопулярніший стендап-проект Республіки Білорусь. За останні 3 роки ці хлопці дали понад 100 концертів в Білорусі, Литві, Латвії та Україні. Багатьох резидентів Stand Up Union ви знаєте заочно завдяки виступам на різних телепроектах.

Стати частиною сім’ї фестивалю BELIVE можна 21-24 червня в Києві на “Олімпійському”.

Квитки: www.belive.world

Новини: www.belive.world \ https://www.facebook.com/belivefest/